nfolinia: 690 190 510

 

Wykrywacz Metali Garrett

Wykrywacze Garrett

Garrett to jedna z najpopularniejszych firm, produkujących wykrywacze metali na świecie i cieszy się dużym zainteresowaniem początkujących oraz zaawansowanych użytkowników. Modele Garrett są bardzo często wybieranie i polecane jako pierwszy wykrywacz ze względu na szybkie działanie oraz łatwą obsługę. 

 

Bardzo popularną serią wykrywaczy tego producenta są modele sygnowane skrótem ACE, które powstały z myślą o amatorach poszukiwania skarbów. Wielkim atutem tego typu urządzeń jest wykorzystanie w nich sprawdzonych technologii Garett Electronics. Pozwalają one na sprawną, a jednocześnie dokładną pracę w różnych warunkach. Ich atutem jest natychmiastowe przystosowywanie się do kaprysów natury.

 

Należy także wspomnieć o niskiej wadze urządzeń, która pozwala na wielogodzinne noszenie wykrywacza bez uczucia obciążenia.Wykrywacz metalu Garrett zasilane są czterema bateriami i posiadają pięć trybów pracy. Na każdy wykrywacz użytkownik otrzymuje 24 miesięczną ochronę gwarancyjną.

 

 

Najpopularniejsze modele to:

 

Wykrywacz Metali GARRETT ACE 250

Garrett ACE 250

Garrett ACE 250 to doskonały wybór dla każdego zapalonego poszukiwacza cennych przedmiotów. Jest lekki, ergonomiczny, a przede wszystkim trwały. Poradzi sobie w każdym terenie, a dzięki wodoodpornej cewce RHINO TOUGH PROformance pozwoli na przeszukiwanie pod wodą, bez obaw o uszkodzenie.

 

Posiada 5 trybów pracy: wszystkie metale, monety, relikty, biżuteria, a także tryb własny.O znalezisku poinformuje spory wyświetlacz oraz sygnał dźwiękowy.Urządzenie posiada funkcję Pinpoint, która lokalizuje nawet najdrobniejsze przedmioty z zadziwiającą precyzją. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownik może oszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnego kopania.

 

Wykrywacz automatycznie dostraja się do przeszukiwanego gruntu i posiada 12 selektywnych zakresów dyskryminacji.Częstotliwość z jaką pracuje to 6,5 khz i jest to częstotliwość zalecana przy poszukiwaniu drobnych przedmiotów. Garrett ACe 250 posiada bardzo mała masę ( 1,2kg) i dzięki temu jego transport i użytkowanie nie jest obciążające.

Copyright 2016 Wykrywacz Metali