nfolinia: 690 190 510

 

Australijska firma Minelab słynąca z produkcji najwyższej klasy wykrywaczy metali swój sukces zawdzięcza dużemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny swoich urządzeń poszukiwawczych. Minelab w porównaniu do innych producentów detektorów przeznacza zdecydowanie więcej środków na inwestycje związane z ulepszaniem budowy wykrywaczy i zastosowanej w nich elektroniki. Dzięki temu od ponad 20 lat produkty tej firmy są znane z wysokiej jakości i polecane na całym świecie.

 

Najpopularniejsze modele:

 

Wykrywacz Metali Minelab X-Terra 705

 

Wykrywacz Metali Minelab

Minelab_Logo
Minelab X-Terra 705

Wykrywacz Metali Minelab X - Terra 705, to bardzo wszechstronne urządzenie o szerokim zastosowaniu i często polecane użytkownikom, którzy poszukują różnych znalezisk począwszy od drobnicy, a skończywszy na dużych gabarytowo przedmiotach.Jego największe atuty, to lekka konstrukcja poprawiająca komfort pracy oraz ułatwiająca transport, a także system VFLEX, który wykorzystuje przetwarzanie analogowo-cyfrowe.Dzięki temu detektor pracuje stabilniej, jest bardzo czuły i odporny na zakłócenia pola magnetycznego.

 

Wykrywacz wyposażony jest w duży czytelny wyświetlacz LCD, który umożliwia pracę w nocy lub w trudnych warunkach pogodowych, ponieważ posiada funkcję podświetlenia.Urządzenie umożliwia pracę z różnymi cewkami na 3 różnych częstotliwościach, a mianowicie 3 KHz, 7,5 KHz oraz 18,25 KHz, dzięki czemu użytkownik może dobrać wielkość cewki i częstotliwość do poszukiwanego przedmiotu.Regulowany wysięgnik pozwala na regulację w zakresie od 122 cm do 142 cm.

Copyright 2016 Wykrywacz Metali