nfolinia: 690 190 510

 

 

Firma Rutus produkuje wykrywacze pracujące w trybie dynamicznym i statycznym z wizualną identyfikacją znaleziska na wyświetlaczu LCD.Dzięki pomocy wielu inżynierów poszczególne elementy wykrywacza produkowane są w Polsce i składane na linii produkcyjnej w Gdańsku.

Ze względu na specyfikę terenów w naszym kraju, firma produkuje wykrywacz uniwersalne, które posiadają funkcję dyskryminacji, przydatną przy poszukiwaniu określonego znaleziska takiego jak srebrna moneta, czy bagnet.

 

 

Najpopularniejsze modele:

 

Wykrywacz Metali Rutus Argo

Wykrywacz Metali RUTUS

Wykrywacz Rutus
Rutus_Argo

Wykrywacz często porównywany do Garrett EURO ACE pracuje w trzech podstawowych trybach: dynamicznym, statycznym oraz jednoczesnym.Dzięki użytecznej konstrukcji wykrywacz można rozłożyć na trzy części, co bardzo ułatwia transport.Urządzenie zasilane jest 6 bateriami typu AA i może pracować na jednym komplecie do 30 godzin ciągłej pracy.

 

Detektor cechuje regulacja głośności, którą można  ustawić w zakresie od 1 do 10.Wykrywacz posiada identyfikację cyfrową oparta na 90 poziomach w zakresie od -90 do + 90 ustawianą skokowo co dwie jednostki.Czułość urządzenia można ustawić na podstawie jednego z 48 poziomów do wyboru.

 

Jeśli znasz i korzystasz z funkcji pinpoint, to jest ona również dostępna w tym modelu. Funkcja ta umożliwia precyzyjne namierzanie znaleziska bez pomocy pinpointera. Wykrywacz posiada duży czytelny ekran lcd i pracuje na częstotliwościach 6,3 KHZ do 6,9 KHZ. Dodatkowe funkcje urządzenia to dyskryminacja klasyczna oraz wybiórcza, a także automatyczne strojenie do gruntu.Wykrywacz nie jest najlżejszym z dostępnych na rynku, ale jego wagę 1,6 kg można uznać za optymalną.

 

Model Argo posiada dwu letnią gwarancję i sprzedawany jest w różnych konfiguracjach z sondami okrągłymi lub eliptycznymi, w wersji koncentrycznej oraz DD.  

Copyright 2016 Wykrywacz Metali